Dzieci Maryi


My, Dzieci Maryi, jesteśmy bardzo wesoła grupą

Spotykamy się co tydzień w soboty o godz. 10.00.

Zaczynamy od wspólnej modlitwy, następnie idziemy na spotkania w grupach, które prowadzą animatorki i ksiądz. Druga godzina naszych spotkań to zabawy i śpiew! Dowiadujemy się dużo o Maryi i staramy się być podobni do niej. Obecnie jest nas ok. 50.

8 grudnia (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP) - to nasze święto, podczas którego odnawiamy swoje przyrzeczenia, oddajemy samych siebie w opiekę Matce Bożej i dostajemy medaliki.

Wszystkich chętnych, którzy chcą poznać bliżej Boga i jego Matkę i pogłębić swoją wiarę zapraszamy na spotkania.

Ksiądz prowadzacy: ks. Michał Walczyński.

Moderatorka: Zuzanna Ruda.

Animatorki: Zofia Ruda, Milena Orator, Weronika Rasińska, Paulina Grochocka, Ewa Halupczok

Dziewczyny przygotowujące się do bycia animatorką: Emilia Socha, Martyna Glenszczyk, Amelia Stenka, Joanna Migot.

AKT ODDANIA SIĘ MATCE BOŻEJ

Matko Boża, Niepokalana Maryjo! Tobie poświęcam ciało i duszę moją. Wszystkie modlitwy i pracę, radości i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełna swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi Świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam. Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja Rodzina, parafia i cała ojczyzna była rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.